GpJUWdUt.jpgNAjF462y.jpgOlzGGfVX.jpgOnaXV3o4.jpglj6TLAdu.jpgslide8.jpg

Czy wiesz, że malowanie przyczynia się korzystnie do rozwoju emocjonalnego, umysłowego, fizycznego i kreatywności Twojej i Twojego dziecka?

O nas

Stworzyliśmy nasze mobilne studio ceramiczne z myślą o klientach chcących kreatywnie spędzić czas. Nasza oferta przeznaczona jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

CO PROPONUJEMY

Głównym założeniem i naszą ideą jest danie możliwości tworzenia własnego ceramicznego rękodzieła.

Zacznij kreować swoje otoczenie samodzielnie to jest główne przesłanie i powód dla którego zajęlismy sie tego rodzaju działalnością.

Mówimy NIE masówce, która nas dookoła otacza i wychodzimy do ludzi z idea: ZRÓB TO SAM. Nie musisz mieć takiej samej filiżanki do kawy, wazonu, czy serwetnika jak wszyscy. Zadzwoń do Nas i ozdób go samodzielnie a korzyści są przynajmnie dwie : satysfakcja i oryginalność pomalowanej formy napewno będzie jedyna w swoim rodzaju.

Nie obawiaj się, malowanie na ceramice jest PROSTE:-)

 

NA CZYM TO POLEGA?

W naszej ofercie znajdziecie Panstwo szeroki wybór form ceramicznych, które można zdobić za pomocą specjalnych farb w dowolny sposób ( zobacz facebook na naszej zakladce lub naszą galerię). Nastepnie takie prace są  szkliwione i poddawane obróbce termicznej w temperaturze rzędu 1100 stopni.

Manufaktura ceramiki to będzie odpowiednie słowo żeby w dużym skrócie opisać naszą ofertę.

Współpracując z Nami możesz pomalować własny kubek , skarbonke czy wazon, który może byc Twoim rekodziełem codziennego użytku lub prezentem z okazji urodzin, świąt czy wieczoru Panieńskiego.

 

DLA KOGO ?

Dla KAŻDEGO bez względu na wiek od 3 do 103 lat :-): dla przedszkolaka, który tworzy niezapomniany prezent na przykład z okazji Dnia Mamy, dla Młodzieży w której głowach jest pełno pomysłów, które mogą przelać na formę ceramiczną  i zachować ją  jako pamiątkę lub prezent i dla osób dorosłych jako sposób spędzenia wolnego czasu i relaksu po trudach tygodnia.

DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

Oferta skierowana jest dla grup dzieci wieku przedszkolnego i klas 1-4. Zapewniamy dowóz ceramiki do klienta wraz z instruktarzem malowania na ceramice. Nauczyciel osobiście może przeprowadzić takie warsztaty z dziećmi i narzucić dowolny temat np : ja i mój zwierzak, ja i moj dom , moje wakacje czy tez święta. Następnie zabieramy pomalowane formy, szkliwimy, wypalamy i dostarczamy gotowe rękodziela.

DLA MŁODZIEŻY

Zapraszamy do wspolpracy młodzież, która chce i lubi w sposób kreatywny spedzać czas tworzyć, malować np prezenty dla swoich znajomych na osiemnaste urodziny lub malować cały zestaw filiżanek dla ulubionego nauczyciela z okazji zakonczenia roku szkolnego.

DLA FIRM

Oferujemy sesje wyjazdowe dla firm w celu zorganizowania warsztatow ceramicznych jako jednej z atrakcji podczas imprez integracyjnych , imprez swiatecznych lub innych wydarzen . Kontrahenci , pracownicy podczas takiego malowania moga sie lepiej poznac i zrelaksowac a warsztay moze firma wykorzystac do stworzenia indywidualnego gadzetu reklamowego np : kubka czy skarbonki ze swoimi danymi i logo.

ILE TO KOSZTUJE? 

Cena zależy od modelu ceramiki ( zobacz naszą ofertę) i waha się od 12 do 20 zł  w zależności od formy. Cena obejmuje formę ceramiczną, farby, szkliwenie oraz wypał.

 

Zachęcamy do współpracy z nami.

 

Wszystkie przedmioty pomalowane w naszym studio są rękodziełem i mają wartośc artystyczną.

ŻYCZYMY UDANEJ ZABAWY!

Zobacz galerię prac Naszych klientów

http://www.pomalujceramike.pl/galeria